wifi Mnichovice


bezdrátové připojení rychle a levně

předplacená služba – jednoduchá a přehledná
bez smluvních závazků
žádné skryté poplatky
levné a rychlé bezdrátové připojení k internetu
technická podpora přímo od poskytovatele

bezdrátové připojení rychle a levně

Jak to funguje?

Princip je obdobný jako u předplacené mobilní služby. Vyberete si tarif, nabijete kredit na váš účet a již brouzdáte internetem. Služba CreditNet se platí předem vždy na období minimálně 1 měsíce – lze si předplatit internet i delší období – vše záleží jen na vás. Podmínkou funkčnosti služby – připojení k internetu, je dostatečný kredit. Pokud kredit vyčerpáte, je služba automaticky zablokována a po nakreditování opětovně spuštěna.
Více informací naleznete v záložce Jak to funguje? CreditNet.

Nabízené tarify:

CreditNet 250

rychlost 5/2,5 Mb/s
250,-Kč/měs

CreditNet 500

rychlost 20/5 Mb/s
500,-Kč/měs

Všechny uvedené ceny jsou koncové (včetně 21% DPH)
Služba je momentálně nabízena v lokalitě Mnichovice. Pro dostupnost v dalších lokalitách nás prosím kontaktujte pomocí formuláře zde, nebo se podívejte na naši nabídku levného DSL připojení bez závazků – dostupnost na většině území ČR – na stránce: dsl.creditnet.cz.

1344-objednat

(objednávka je nezávazná – nejprve provedeme bezplatné měření v poptávané lokalitě připojení)

Využijte jedinečné služby bezdrátového wifi připojení k síti internet v obci Mnichovice a okolí. Přístup k wifi internetu je nabízen formou předplaceného kreditu, na dobu neurčitou – bez smluvních závazků!

Páteřní internetová síť je přivedena optickým vláknem do Mnichovic a dále je internet šířen moderní wifi bezdrátovou technologií v pásmu 5GHz.

Zařízení potřebné pro připojení k internetu vám zdarma zapůjčíme na celou dobu využívání wifi internetu CreditNet, zaplatíte pouze jednorázovou instalaci wifi služby. Nevedeme žádné skryté poplatky – aktuální ceny a podmínky najdete vždy na stránkách připojení k internetu: www.creditnet.cz

Pokud jste z Mnichovic či blízkého okolí, neváhejte se na nás nezávazně obrátit. Rádi vám zodpovíme vaše dotazy ohledně připojení k internetu či provedeme místní šetření (změření dostupnosti wifi signálu).

Můžeme vám pomoci i s opravou PC, či vytvořením webových stránek.

Nabízíme vysokou profesionalitu za příznivé ceny a hlavně FÉR jednání!

1_wifi-300x211